Beats Studio³ Wireless

SKU
beats-studio-3-wireless-mk

Beats Studio3 слушалките пружат квалитетно искуство на слушање на музика благодарејќи на Pure Adaptive Noise Cancelling (Pure ANC) технологијата која активно ја блокира бучавата, како и аудио калибрацијата во реално време која ја чува чистината и дометот на звукот како и емоцијата.

21.900 МКД
Бесплатна достава на сите онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Beats Studio3 слушалките пружат квалитетно искуство на слушање на музика благодарејќи на Pure Adaptive Noise Cancelling (Pure ANC) технологијата која активно ја блокира бучавата, како и аудио калибрацијата во реално време која ја чува чистината и дометот на звукот како и емоцијата.

Earphone type
Headphone, Over-Ear
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 6th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod nano 5th Generation, iPod touch (5th gen.), iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod touch 2nd Generation
Apple Watch compatibility
Apple Watch 38mm, Apple Watch 42mm
Connectivity
Bluetooth
Wireless connection
Bluetooth
Батерија
Dopunjujuća litijum-jonska
Dimensions
Visina: 18.4 cm
Težina: 260 g
Што има во кутијата?
 • Beats Studio3 bežične slušalice
 • Torbica za nošenje
 • 3,5mm RemoteTalk kabl
 • Univerzalni USb kabl za punjenje (USB-A / USB micro-B)
 • Uputstvo za korišćenje
 • Garancija
 • Боја
  бела
  Connectivity
  3.5mm stereo mini jack
  Боја
  сива
  Connectivity
  3.5mm stereo mini jack
  Боја
  црвена
  Connectivity
  3.5mm stereo mini jack
  Боја
  мат црна
  Connectivity
  3.5mm stereo mini jack
  EAN code
  190198461162
  Earphone type
  Over-Ear
  Боја
  Полноноќно плава
  Connectivity
  3.5mm stereo mini jack
  Батерија
  • Up to 22 hours of battery life enables full featured all day wireless playback
  • With Fast Fuel, a 10-minute charge gives 3 hours of play when battery is low
  • Pure ANC off for low power mode provides up to 40 hours of battery life
  • Batteries: Rechargeable Lithium-Ion
  Dimensions
  • Height: 7.2 in / 184 cm • Weight: 9.17 oz / 260 g
  Што има во кутијата?
  • Beats Studio3 Wireless Headphones
  • Carrying Case
  • 3.5mm RemoteTalk Cable
  • Universal USB charging cable
  • Quick Start Guide
  • Warranty Card