iPhone футроли

Заштити го и разгали го твојот iPhone со оригинална футрола.

од 2.990 МКД

Провери повеќе

iPad футроли

Заштити го и разгали го твојот iPad со оригинална футрола.

од 2.900 МКД

Провери повеќе

Паметни додатоци за iPad Pro

Извади го максимумот од моќниот iPad Pro.

од 8.990 МКД

Провери повеќе

Нашите најпродавани додатоци

Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Beats EP

Beats EP on-ear слушалките даваат мајсторски звук и дизајн кој нема батерија што овозможува неограничена репродукција на звук. Слушалките се лесни, надополнети со нерѓосувачки челик.

Regular Price
Special Price 5.990 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Beats Studio 2

Beats Studio се лесни, моќни и удобни, со јасен и чист звук и можност за прилагодување кога сте во бучна околина. Батеријата трае до 20 часа и притоа ја имаат вградено технологијата на Remote Talk.

Regular Price 19.900 МКД
Special Price 17.590 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Аpple Airpods

Безжичните слушалки AirPods штом ќе ги отстранете од кутијата, тие се веќе подготвени да работат со сите ваши Apple уреди. Ставете ги во вашите уши и веднаш ќе се поврзат.

Regular Price
Special Price 12.990 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Beoplay E8

Beoplay E8 слушалките доаѓаат со супериорен звук. Интуитивна контрола на допир. Моментално полнење. Совршено се вклопуваат, а бежичната врска е направена да биде совршено лесна.

Regular Price
Special Price 17.990 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Sennheiser Presence UC ML

Премиум бизнис слушалка со Skype сертификат за бизнис професионалци кои имаат потреба за совршен комуникациски уред.

Regular Price
Special Price 15.990 MKD
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Beats Pill+

Beats Pill+ е лесен, преносен звучник кој лесно ќе го наполни просторот со чист звук и моќна дефиниција. Уживајте во добрата музика било кога и било каде.

Regular Price
Special Price 15.900 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Beoplay P2

Земете го Beoplay P2 со себе каде и да одите, тежи само 275 грама, а благодарение на добро познатиот Bang & Olufsen кристачно чист звук забавата никогаш нема да преќине.

Regular Price
Special Price 10.900 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
JBL Flip 3

JBL Flip 3 е преносен Bluetooth звучник кој е водоотпорен и дизајниран за да може да се постави хоризонтално или вертикално. Звукот е многу добар како и неговата моќност, а батеријата држи до 10 часа.

Regular Price
Special Price 4.890 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Apple TV 4K

Со Apple TV 4K, Вашите омилени TV емисии, серии и филмови стануваат неверојатни. Видео снимките се прикажуваат во зачудувачки голем број на фотореалистички детали. Со A10X Fusion чипот, Apple TV 4K нуди побрзи перформанси

Regular Price
Special Price од 13.990 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Airport Express

AirPort Express се одликува со компактен дизајн, поддржува истовремено dual-band 802.11 Wi-Fi конекција. Доаѓа со поддршка за споделување на музика во било која соба како и за безжично печатење на Вашите документи.

Regular Price
Special Price 6.900 МКД
Beats by Dr. Dre - EP fejhallgató
Airport Time Capsule

Apple AirPort Time Capsule е рутер и надворешна меморија од 2 терабајти која што може да се користи за безжично префрлање и зачувување на податоците од Вашиот Mac.

Regular Price
Special Price 20.900 МКД

Apple Earpods 3.5mm

Apple EarPods се исклучително удобни слушалки.

2.190 МКД

Дознај повеќе

Apple Lightning to USB Cable

Ќе го наполни и синхронизира Вашиот iPhone или iPad.

веќе од 1.790 МКД

Провери повеќе

Полначи за Mac

Magsafe полначите, брзо и безбедно ќе го наполнат Вашиот Mac.

веќе од 6.490 МКД

Провери повеќе